У ході підготовки до пленарного засідання 19 сесії 8 скликання Розівської селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

Дата: 27.01.2022 18:00

Фото без описуПровів засідання заступник голови постійної комісії - Ярослав Пенгрин. Присутніми були члени комісії: Іван Кротінов, Ігор Лосєв, Сергій Станський. На порядку денному було ряд важливих питань: про затвердження фінансового плану КНП "Розівський центр первинної медико-санітарної допомоги", про затвердження змін до бюджетних призначень 2021 року, про приєднання до Європейської ініціативи «Угода Мерів щодо Клімату та Енергії», затвердження Стратегії екологічної безпеки та адаптації до зміни клімат Розівської селищної ради до 2030 року та Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Розівської селищної ради до 2030 року та інші.

Всі проєкти рішень розглянуті та рекомендовані до розгляду на засіданні сесії селищної ради.