Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Розівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області на 2022 рік.

Дата: 26.01.2022 15:24

РОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

РIШЕННЯ

смт. Розівка

№ ___

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до ст.75, 78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту комунального некомерційного підприємства  «Розівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Розівської селищної ради  Пологівського району Запорізької області, Розівська селищна рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Розівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Розівської селищної ради  Пологівського району Запорізької області на 2022 рік, виклавши його у новій редакції (додається).

2. Покласти відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2022 рік на директора КНП «Розівський центр ПМСД».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію  з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Селищний голова                                                                       Світлана НЕСТЕРЕНКО