Вітаємо переможців!

Дата: 21.01.2022 14:50

Фото без опису20 січня 2022 року відбувся захист проєктів соціальної дії від громад Запорізької області. Всього на обласному пітчингу в рамках проєкту «Активні громадяни» було представлено 12 проєктних заявок. За результатами онлайн голосування та оцінками членів журі 21 січня оголошено 8 переможців, серед яких два проєкти від Розівської громади, а саме Благоустрій простору для відпочинку «Зелена мрія» с. Азов ( менеджер проєкту Ксенія Камінська) та Football Hubs «Forward» смт Розівка, Розівський ЗЗСО №2 (менеджер проєкту Ганна Бузинко).

Минулого тижня кожен з вас, віддавши свій голос в онлайн голосуванні, наблизив ідеї активних громадян нашої громади до можливості їх реалізації.

З результатами голосування та змістом проєктів ви можете ознайомитися за посиланням: https://activecitizens.in.ua/areas/37

Нагадуємо, що кожен з вас може також реалізувати власну ідею та творити зміни в своїй громаді.

Для цього потрібно: зареєструватися на 4-денний онлайн-тренінг за програмою "Active Citizens" від Британської Ради до 31 січня за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfCHXMdiHoWBtSwFvr_zpHcMCY06h0VOBVDaJ5qyU-4Dob9zw/viewform

Тож, якщо прагнеш змінити життя в своєму селі або селищі на краще – пройди онлайн-тренінг та реалізуй свої мрію.

Від згуртованості мешканців нашої громади сьогодні, залежить покращення життя завтра.