До уваги фізичних осіб-підприємців!

Дата: 20.01.2022 13:15

Фото без описуРесурсний центр ГУРТ запрошує власників мікро та малого бізнесу на безплатний вебінар «Застосування РРО у роботі підприємців», що відбудеться в межах проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні». Дата: 21 січня 2022 року Час: 16:00 – 16:45. Реєстрація на вебінар за посиланням: <https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_oSjLAs1yRS-XWZBGcwLFeQ> до 12:00 год 21 січня.

Спікер зустрічі: Оксана Борисюк – власниця компанії «Ante Consulting Group» з 11-річним практичним досвідом обліку та оподаткування у сфері торгівлі, обслуговування, надання послуг, громадського харчування, виробництва.

Без зайвої інформації та простою мовою на вебінарі ви дізнаєтесь:

• Який касовий апарат обрати

• Зрозумієте чи потрібен касовий апарат саме вашому підприємству

• Штрафні санкції в роботі з касовим апаратом

Проєкт «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії.