Робота відділу «Центр надання адміністративних послуг» Розівської селищної ради

Дата: 19.01.2022 13:24

Фото без описуВідділом «Центр надання адміністративних послуг» Розівської селищної ради за період роботи з 04.01.2022 по 19.01.2022 року прийнято 123 заяви від суб’єктів звернень для надання адміністративних послуг, а саме:

• 96 звернень щодо надання послуг соціального характеру (призначення житлової субсидії, пільг, соціальних допомог);
  • довідок щодо реєстрації - 5 адміністративних послуг;
  • реєстрація місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання - 5 адміністративних послуг;
  • видача витягу з технічної документації  про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки - 7 адміністративних послуг;
  • видача витягу з Державного земельного кадастру - 8 адміністративних послуг; видача посвідчення особам з інвалідністю - 1 адміністративна послуга.

Надано 2 консультації щодо забезпечення осіб з обмеженими можливостями  засобами технічної реабілітації.

Відділом «Центр надання адміністративних послуг» Розівської селищної ради ведеться попередній запис щодо отримання послуг мобільного сервісного центру МВС Запорізької області (реєстрація, перереєстрація  транспортних засобів, обмін посвідчення водія).

За більш детальною інформацією щодо отримання адміністративних послуг можливо звернутися за телефоном 99-0-19 або за адресою: смт.Розівка вул. Зелена, 13 (2 поверх).