Онлайн-нарада з керівниками загальноосвітніх та дошкільних закладів освіти

Дата: 18.01.2022 18:38

Фото без опису18 січня 2022 року голова селищної ради Світлана Нестеренко, за участю заступника  селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів Олени Тислицької та начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури Сергія Яновського провели з керівниками загальноосвітніх та дошкільних закладів освіти селищної ради онлайн-нараду з нагальних питань, які виникли у процесі роботи. Особлива увага зверталась на питання отримання ліцензії для закладів освіти; висвітлення ними інформації передбаченої законодавством; початковий результат впровадження нового меню для харчування здобувачів освіти за новими нормами; впровадження в закладах системи НАССР щодо виявлення й управління ризиками, пов’язаними із безпечністю харчових продуктів.

По всім питанням були прийняті відповідні рішення та заплановано подальшу роботу.