Про передачу нерухомого майна комунальної власності в оперативне управління КНП «Розівський центр первинної медико - санітарної допомоги

Дата: 17.01.2022 14:13

РОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

дев’ятнадцята сесія

восьмого скликання

РIШЕННЯ

01.2022                                     смт  Розівка                                             №

Пологівського району Запорізької області

Про передачу нерухомого майна комунальної власності в оперативне управління  КНП «Розівський  центр первинної  медико - санітарної допомоги»

Керуючись  ст. ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст.  133, 137, Господарського кодексу України,  з метою забезпечення ефективності використання комунального майна Розівської територіальної громади, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань розвитку, інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою та  розглянувши клопотання директора КНП «Розівський  центр первинної  медико - санітарної допомоги»»  Яловця О.І. від 13.01.2022 № 22/01-20, Розівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати  в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Розівський  центр первинної  медико - санітарної допомоги»» (код ЄДРПОУ 38070116) нерухоме майно комунальної власності Розівської територіальної громади в особі Розівської селищної ради, а саме:

нежитлове приміщення, яке знаходится за адресою: вул. Мічуріна, буд. 60,  с. Маринопіль, Пологівського району,  Запорізької області загальною площею 60,2 кв. м (далі-нерухоме майно).

2. Створити Комісію з приймання - передачі нерухомого майна (далі –Комісія).

3. Затвердити склад Комісії (додається).

4. Комісії забезпечити передачу нерухомого майна та подати акт приймання - передачі на затвердження  Розівському селищному  голові.

5. Директору  КНП «Розівський  центр первинної  медико - санітарної допомоги» здійснити заходи з приймання майна, зазначеного в п.1 рішення, відповідно до законодавства.

6. Відділу бухгалтерського обліку та звітності Розівської селищної ради забезпечити відображення відповідних операцій по передачі в бухгалтерському обліку.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою  Розівської селищної ради.

Селищний голова                                                     Світлана НЕСТЕРЕНКО

Проєкт вносить:

начальник відділу містобудування