Засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища

Дата: 17.01.2022 14:04

17 січня 2022 року під головуванням Наталі Будник відбулося засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища. Під час засідання присутні розглянули значну кількість питань: про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та надання у власність; про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки; про розгляд заяв; про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок та ін. Засідання земельної комісії було конструктивним та продуктивним. Всього впродовж двох годин члени комісії розглянули 160 питань та прийняли відповідні висновки, рекомендації. Після обговорення члени комісії рекомендували профільні питання до розгляду на пленарному засіданні селищної ради.