Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2021 №70 «Про затвердження Хотлубей І.В. на посаду старости Кузнецівського старостинського округу Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області»

Дата: 17.01.2022 10:11

РОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

дев’ятнадцята  сесія

восьмого скликання

РIШЕННЯ

01.2022                                     смт  Розівка                                                      №

Пологівського району Запорізької області

Керуючись ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.ст.14,15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», враховуючи рекомендації постійних комісій селищної ради, Розівська селищна рада Пологівського району Запорізької області

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни та доповнення до рішення селищної ради від 24.12.2021 №70 «Про затвердження Хотлубей І.В. на посаду старости Кузнецівського старостинського округу Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області» (далі – Рішення), а саме:

1) викласти п.1 Рішення в новій редакції:

«1. Затвердити ХОТЛУБЕЙ Ірину Володимирівну на посаду старости Кузнецівського старостинського округу Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області з 01 січня 2022 року.»;

2) доповнити Рішення п. 2 наступного змісту:

«2. Взяти до відома присвоєний раніше ХОТЛУБЕЙ Ірині Володимирівні, старості Кузнецівського старостинського округу, 9 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої категорії посад.»

2. Пункт 2 Рішення вважати пунктом 3.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, законності, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики.

Селищний голова                                                    Світлана  НЕСТЕРЕНКО