УВАГА! Закінчується онлайн голосування за проєкти соціальної дії в рамках програми «Активні громадяни»

Дата: 15.01.2022 09:00

Фото без опису16 січня 2022 року закінчується голосування за три проєкти від нашої громади, а саме: БібліоМАГ: бібліотечна майстерня активних громадян (с. Солодководне), Благоустрій простору для відпочинку «Зелена мрія» (с. Азов), Football Hubs «Forward» (ЗЗСО №2, смт Розівка). Підтримати проєкти та проголосувати можна за посиланням https://activecitizens.in.ua/areas/37 Звертаємо увагу, що голосування проходить за номером телефона. З одного номеру Ви можете проголосувати за три наших проєкти.

Всього хвилина вашого часу – і чудові ініціативи отримають шанс на перемогу у конкурсі та невеличке фінансування для подальшого розвитку.

Кожен голос приблизить наші проєкти до перемоги та створення сучасних і креативних просторів.