Дата: 06.01.2022 09:10

вісімнадцята сесія

восьмого скликання

РIШЕННЯ

24.12.2021                                     смт  Розівка                                        №72

Пологівського району Запорізької області

Керуючись ч.1 п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 4, 21 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», Бюджетного кодексу України, враховуючі рекомендації постійних депутатських комісій, Розівська селищна рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму «Представлення інтересів Розівської селищної територіальної громади у Всеукраїнській Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» на 2022-2024 роки» (далі – Програма) (додається).

2. Передбачити асигнування на реалізацію Програми, виходячи з загального обсягу видатків на відповідні роки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку та постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення,  законності, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики.

Селищний голова                                                         Світлана НЕСТЕРЕНКО