Програма «Розвитку та утримання комунальних підприємств Розівської селищної ради на 2022 – 2024 роки»

Дата: 05.01.2022 13:05

РОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

вісімнадцята сесія

восьмого скликання

РIШЕННЯ

24.12.2021                                     смт  Розівка                                        №52

Пологівського району Запорізької області

Про затвердження  Програми «Розвитку та утримання  комунальних  підприємств Розівської селищної ради на 2022 – 2024 роки»

Керуючись  п.22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про житлово – комунальні послуги»,  ст. 91 Бюджетного кодексу України та з метою покращення фінансового стану комунальних  підприємств Розівської селищної ради, враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій, Розівська селищна рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму «Розвитку та утримання  комунальних підприємств Розівської селищної ради на 2022 – 2024 роки» (далі – Програма) (додається).

2. Передбачити  асигнування на реалізацію Програми, виходячи з загального обсягу видатків  на відповідний період.

3. Начальникам комунальних підприємств КП «Розівський комунгосп», КП «ЕСКО» Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області забезпечити організацію виконання Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово -комунального господарства та благоустрою та з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально -економічного розвитку.

Селищний голова                                                            Світлана НЕСТЕРЕНКО