Є така гарна звичка - за добру працю дякувати

Дата: 30.12.2021 15:19

Фото без описуЩира подяка від старости та мешканців Солодководненського старостинського округу висловлюється колективу  КП "Розівський комунгосп" за вчасне реагування та усунення проблем на водогонах нашого округу. 29 грудня 2021 року, не зважаючи на погодні умови, працівники підприємства виїхали на  територію  Солодководненського старостинського округу і відремонтували два водогони: в селах Солодководне  та Запорізьке. Напередодні новорічних свят і Різдва Христова бажаємо  всьому колективу підприємства усіляких гараздів, щастя, здоров'я, подальших успіхів і процвітання! Також щира подяка за розуміння, господарський підхід та турботу керівнику ТОВ НВП "АФ Солодководне" Лужанському Олегу Вікторовичу, який не словом, а ділом долучився до розчищення доріг на нашій території . Від імені всіх жителів старостинського округу вітаємо Вас з  наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Нехай все складеться, як задумано і не вичерпуюються здоров'я, радість, доброта. Хай Вам щастить в роботі і в житті!!

З повагою,

староста Солодководнеського