ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області

Дата: 26.07.2021 15:26

Розівська селищна рада Розівського району Запорізької області оголошує конкурс відповідно до розпорядження Розівського селищного голови від 21.07.2021 № 121 «Про проведення та оголошення конкурсу  на посаду педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області», що знаходиться за адресою: Запорізька область, Розівський район, смт Розівка, вул. Центральна, 34.

Умови конкурсу затвердженні рішенням Розівської селищної ради від 30.09.2020 року № 12 «Про затвердження положення про проведення конкурсу на посаду директора та  педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області (посилання).

Найменування посад:

• 1 посада вчитель-логопед (0,5 ставки);
  • 1 посада вчитель-дефектолог.

Умови оплати праці.

В залежності від рівня освіти встановлюється 10-12 тарифний розряд (10 тарифний розряд, оклад з підвищенням - 6559,65 грн, 11 тарифний розряд, оклад з підвищенням - 7101 грн., 12 тарифний розряд, оклад з підвищенням - 7641 грн.) До заробітної плати обов’язково  нараховуються надбавка за престижність, педагогічне звання (за наявності), вислуга років.

Кваліфікаційні вимоги до посад.

-          вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

-          стаж роботи не менше трьох років за фахом;

-          знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;

-          вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;

-          досвід та вміння працювати з людьми.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у Конкурсі, подає конкурсній комісії такі документи:

-          письмова заява про участь у Конкурсі до якої додається резюме у  довільній формі;

-          копія паспорта громадянина України;

-          копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-          копія трудової книжки;

-          письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості. Зазначені документи подаються особисто до конкурсної комісії.

Документи приймаються  за адресою: смт. Розівка вул. Каштанова-14, каб. 5.

Уповноважена особа щодо прийому документів:

головний спеціаліст  відділу освіти, молоді, спорту та культури Яловець Таміла Володимирівна,  телефон 97-4-69.

Кінцевий термін подачі документів 18.08.2021року.

Оприлюднення на веб–сайті Розівської селищної ради переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсі до 25.08.2021 року.

Конкурс триватиме: 30.08.2021-31.08.2021

Місце проведення конкурсу: смт. Розівка, вул. Каштанова, 14, актова зала.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється державною мовою за результатами:

перевірки знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, знання основ спеціальної педагогіки,  яка здійснюється шляхом надання письмових відповідей на запитання (30.08.2021 року о 13-30 год.);

оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності та відповідних посадових обов’язків професійних компетентностей шляхом співбесіди (31.08.2021 року о 13-30 год.).

Оголошення результатів конкурсу:  01.09.2021 року (оприлюднення не пізніше 08.09.2021).