ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора Новозлатопільського навчально-виховного комплексу

Дата: 06.07.2021 15:25

про проведення конкурсу на посаду директора

Розівська селищна рада Розівського району Запорізької області відповідно до розпорядження Розівського селищного голови від 26.04.2021  № 62 «Про проведення конкурсу на посаду директора Новозлатопільського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Розівської селищної ради», що знаходиться за адресою Запорізька область, Розівський район,                         с. Новозлатопіль, вул. Центральна, 6 оголошує конкурс на вищевказану посаду.

Умови конкурсу зазначені в Положенні про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти Розівської селищної ради затвердженого рішенням Розівської селищної ради від 25 червня 2020 року  № 3.

Умови оплати праці.

Тарифний розряд встановлюється в залежності від кількості дітей, які навчаються у закладі (15 тарифний розряд, оклад – 6889 грн.). До заробітної плати обов’язково нараховуються доплати за престижність, педагогічне звання (за наявності), вислуга років, додатково надбавка за складність та напруженість в роботі в межах фонду заробітної плати.

Кваліфікаційні вимоги.

До участі в Конкурсі може бути допущена особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, високі моральні якості, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у Конкурсі, подає конкурсній комісії такі документи:

заява про участь у Конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника Конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідка про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного   огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи подаються особисто до конкурсної комісії.

Документи приймаються
 з 28.04.2021 р. за адресою: Запорізька область, Розівський район, смт Розівка, вулиця Центральна,104 (відділ освіти, молоді, спорту та культури Розівської селищної ради).

Уповноважена особа щодо прийому документів: головний спеціаліст  відділу освіти, молоді, спорту та культури Розівської селищної ради Яловець Таміла Володимирівна, телефон (06162) 97-4-69.

Кінцевий термін подачі документів 21.05.2021 року.

Оприлюднення на вебсайті Розівської селищної ради переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсі до 28.05.2021 року.

Дата проведення конкурсу: 08.06.2021 року о 13-30 .

Місце проведення конкурсу: Запорізька область, Розівський район,  смт Розівка, вул. Каштанова – 14, актова зала.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється державною мовою у два етапи.

1-ий етап:

перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту»,  Закону України «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року,  яка здійснюється шляхом письмового тестування;

перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання.

2-ий етап:

публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Оголошення результатів конкурсу: 14.06.2021 року.