Розівська громада отримала бюджет на 2022 рік

Дата: 29.12.2021 11:20

Фото без описуПід час пленарного засідання 18 сесії Розівської селищної ради  депутати затвердили бюджет Розівської селищної територіальної громади на 2022 рік. Загальний ресурс бюджету селищної територіальної громади з урахуванням власних (закріплених) доходів загального фонду, цільових трансфертів з державного та обласного бюджетів та надходжень спеціального фонду – 98 492,030 тис. грн.

Закріплені доходи загального фонду бюджету селищної територіальної громади прогнозуються на рівні 65 519,230 тис. грн. Основним  джерелом  надходжень до бюджету селищної територіальної громади залишається  податок та збір на прибуток фізичних осіб. Прогнозований  показник надходжень у наступному році – 32 307,590 тис. грн. Питома вага податку в обсязі загального фонду бюджету становить 49,3%. Крім того, прогнозуються  надходження до бюджету селищної територіальної громади з податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності – 1,020 тис. грн.; рентної плати  – 9,910 тис. грн.; акцизного податку – 3 814,880 тис. грн.; податку на майно та єдиного податку - 28 976,140 тис. грн.; плати за надання адмінпослуг – 311,390 тис. грн., від орендної плати за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває у комунальній власності - 1,210 тис. грн., державного мита  - 27,720 тис. грн.

Прогнозний обсяг доходів спеціального фонду визначений у обсязі 946,231 тис. грн. в т.ч.: від плати за послуги, що надаються бюджетними установами - 516,481 тис. грн., благодійних внесків – 419,750 тис. грн. та цільових фондів, утворених органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади - 10,0 тис. грн.

Пріоритети Розівської селищної територіальної громади: освіта, соціальний захист, культура і мистецтво, житлово – комунальне господарство, фізична культура і спорт. Видатки на реалізацію регіональних програм та заходів заплановано на рівні  13 291,326 тис.грн., зокрема, на реалізацію селищних програм з організації харчування в закладах освіти Розівської селищної територіальної громади та організації перевезення учнів планується направити 2 125,577 тис. грн., селищних програм  охорони здоров’я – 1 469,240 тис. грн., соціальних програм на підтримку пільгових верств населення громади передбачено 946,540 тис. грн.,  селищних програм з благоустрою населених пунктів та підтримку житлово – комунального господарства  - 6 204,777 тис. грн.

Головним акцентом 2022 року депутатами визначено утримання вулиць і доріг комунальної власності населених пунктів громади. Так, на реалізацію селищної Програми з ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності населених пунктів Розівської селищної ради на 2022- 2024 роки передбачено 1 994,605 тис. грн.