ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 20.12.2021 16:36

У період з 27 листопада по 18 грудня 2021 року у закладах загальної середньої освіти Розівської селищної ради проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році.

Так, здобувачі освіти Розівської територіальної громади прийняли участь у наступних олімпіадах: російська мова і література, екологія, географія, українська мова і література, трудове навчання, правознавство, фізика, німецька мова, хімія, біологія, інформаційні технології, англійська мова, історія, математика та фізична культура. Слід зазначити, що цього року всі олімпіади (крім практичного блоку завдань з фізичної культури) проведені дистанційно.

Наші учні показали належний рівень знань та підготовки. Всього на цьому етапі прийняло участь 108 здобувачів освіти нашої громади. З кожної дисципліни відділом освіти, молоді, спорту та культури сформовано відповідний рейтинг та передано його до Пологівської РДА для узагальнення та визначення учасників від району на ІІІ (обласний) етап олімпіади.