Незаконна порубка лісу веде до відповідальності.

Дата: 20.12.2021 13:17

Юридичний відділ Розівської селищної ради повідомляє:

Розівським районним судом Запорізької області розглядається справа  № 327/366/21 у кримінальному провадженні відносно ОСОБИ 1 та ОСОБИ 2 за обвинуваченням у вчиненні злочину, скоєного на території Розівської селищної територіальної громади, передбаченого ч. 2 ст. 246 Кримінального кодексу України (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу).

Санкція ч.2 ст.246 Кримінального кодексу України передбачає - обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Відповідно до ухвали Суду від 09.12.2021 Розівську селищну раду Пологівського району Запорізької області в особі її представника Жиєнка А.В., визнано потерпілою особою у даному кримінальному провадженні та прийнято  цивільний позов селищної ради «Про відшкодування матеріальної шкоди, завданої вчиненням кримінального правопорушення» на суму 46 580 грн. 41 коп.

Наразі триває судовий розгляд справи.