Відзнаки до Дня місцевого самоврядування

Дата: 13.12.2021 13:01

Фото без описуЗ нагоди Дня місцевого самоврядування Розівський селищний голова Світлана Нестеренко привітала працівників селищної ради зі святом та вручила відзнаки.

Подякою Запорізької обласної ради за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, професійне виконання посадових обов’язків, значний внесок у розвиток місцевого самоврядування відзначено колектив Розівської селищної ради.

Почесними грамотами Пологівської районної державної адміністрації нагороджено заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів –  Олену Тислицьку за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадянську позицію та начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера селищної ради – Світлану Никоненко за сумлінне виконання службових обов’язків, відповідальність та професіоналізм.

Почесними грамотами Пологівської районної ради  за сумлінну, працю, високий професіоналізм, відданість справі, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків відзначено: начальника Фінансового відділу селищної ради – Тетяну Демченко, начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури селищної ради – Сергія Яновського, начальника юридичного відділу селищної ради – Артема Жиєнка, начальника відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища – Марію Корюк.

Грамотами Розівської селищної ради  за сумлінну, працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток територіальної громади відзначено працівників селищної ради: Наталю Брицьку, Віктора Новоселецького, Наталю Гусєву, Олену Іванину, Юлію Філоненко, Наталію Каряченко, Тетяну Плішко, Анну Жиєнко, Вікторію Тарасенко,  Артема Кухтіна, Оксану Волошину та Володимира Сачли.

Подяками Розівської селищної ради  за сумлінну, працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток територіальної громади відзначено відзначено всіх старост старостинських округів: Ксенію Камінську, Ганну Лисечко, Валерію Бут, Надію Дернову, Сергія Ремигу, Ірину Хотлубей, Лідію Шепілову.