Засідання сімнадцятої позачергової сесії Розівської селищної ради 8 скликання

Дата: 10.12.2021 13:02

Фото без опису10 грудня 2021 року відбулось засідання позачергової сімнадцятої сесії  Розівської селищної ради 8 скликання, яка була поділена на дві частини: урочисту та офіційну.

На початку засідання селищний голова Світлана Нестеренко щиро привітала присутніх зі святом – Днем місцевого самоврядування, висловила подяку всьому депутатському корпусу Розівської селищної ради за плідну співпрацю та професійне виконання депутатських повноважень, побажала успіхів у роботі, наполегливості, невичерпної енергії, добра, злагоди, миру і широких перспектив для розвитку нашої громади.

Також вона  урочисто  привітала депутата Розівської селищної ради Сергієнка Анатолія Івановича, якого відзначено Почесною грамотою Запорізької обласної ради за активну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування.

Почесною грамотою Запорізької обласної ради  за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Розівської селищної об’єднаної територіальної громади та з нагоди Дня Збройних Сил України відзначено учасника бойових дій Дяченка Володимира Григоровича, який нагороджений двома орденами Богдана Хмельницького ІІІ та ІІ ступенів,Орденом Івана Сірка, Орденом почесного розвідника ЗСУ.

Також Подякою голови Запорізької обласної державної адміністрації за сумлінну, плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку місцевого самоврядування у Запорізькій області відзначено депутата Розівської селищної ради Будник Наталю Миколаївну, Почесною грамотою Пологівської районної державної адміністрації за вагомий внесок у соціально- економічний розвиток територіальної громади, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначено депутата селищної ради Семенова Миколу Івановича.

Грамотою департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації  нагороджено  Полухіну Олену Валеріївну, директора Центру надання соціальних послуг Розівської селищної ради відзначено з нагоди Дня працівника соціальної сфери за вагомий особистий внесок у розвиток соціальних послуг та високий професіоналізм.

З найкращими побажаннями щодо активної та плідної подальшої співпраці та за  відповідальне ставлення до своїх депутатських повноважень в окрузі, активну участь у роботі сесійних засідань та постійних комісій, особистий внесок у розвиток громади, дієву громадську позицію, Світлана Нестеренко вручила Грамоти Розівської селищної ради депутатам: Карнауху Миколі Миколайовичу, Пенгрину Ярославу Йосиповичу, Кротінову Івану Володимировичу, Нехайчуку Сергію Івановичу, Поворознику Володимиру Іллічу, Безносяку Сергію Зіновійовичу, Грицай Тетяні Євгеніївні, Лосєву Ігорю Олексійовичу, Мельниченко Людмилі Євгенівні.

Після урочистостей, депутати розпочали роботу згідно  порядку денного сесії, до якого було включено 97 питань.

З усіх питань 17  позачергової сесії Розівської селищної ради прийняті відповідні рішення.

Ознайомитись з результатами поіменного голосування засідання 17 позачергової сесії Розівської селищної ради.