Про затвердження Програми «Розвиток культури Розівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки»

Дата: 23.11.2021 10:55

РОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

шістнадцята сесія

восьмого скликання

РIШЕННЯ

23.11.2021                                      смт  Розівка                                         №16

Пологівського району Запорізької області

Керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26, п. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 75, 75-1, 91 Бюджетного кодексу України, відповідно до Закону України «Про культуру», з метою забезпечення розвитку культури на території громади, враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, законності, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, Розівська селищна рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму «Розвиток культури Розівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки» (далі - Програма), що додається.

2. Передбачити асигнування на реалізацію Програми, виходячи із загального обсягу видатків на відповідні роки.

3. Скасувати рішення селищної ради від 24.12.2020 № 14 «Про затвердження Програми розвитку культури Розівської територіальної громади на 2021-2023 роки» (із змінами і доповненнями).

4. Відділу освіти, молоді, спорту та культури селищної ради прозвітувати про виконання «Програми розвитку культури Розівської територіальної громади на 2021-2023 роки» за 2021 рік у І кварталі 2022 року.

5. Рішення набирає чинності з 01.01.2022 року.

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, законності, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, та з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Селищний голова                                                Світлана НЕСТЕРЕНКО