Презентація локації для активного дозвілля

Дата: 26.11.2021 14:16

26 листопада 2021 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Олена Тислицька та начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Сергій Яновський презентували учням загальноосвітніх закладів селища першу в нашій громаді облаштовану локацію для активного дозвілля.

На встановлених спортивних елементах можуть займатися всі охочі. Проєкт «Активні парки – локації здорової України» ініціював Президент України Володимир Зеленський. Мета цього соціального проєкту – зробити заняття спортом якомога доступнішими. На новоствореній локації – «шведська стінка», гімнастичні бруси, перекладини, лавка для динамічних вправ. Все устаткування в «Активному парку» матиме QR-коди. За допомогою смартфону можна переглянути відеоуроки з вправами різного рівня складності, а інструкторами в цих відео є українські зірки. Також дітям було представлено координатора вищевказаного проєкту на території нашої громади Сергія Дашевського, який довів присутнім інформацію про порядок використання спортивного інвентарю.

Сподіваємося на активність жителів у використанні цього устаткування, адже спорт – це запорука здоров’я!