Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 25.11.2021 16:50

про оголошення конкурсу

Розівська селищна рада  Пологівського району Запорізької області, відповідно до  статті 10 Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців» (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 за №930/19668 повідомляє про проведення  конкурсу на заміщення вакантних посад у відділах Розівської селищної ради.

Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури

Основні кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Головний спеціаліст юридичного відділу

Основні кваліфікаційні вимоги:

Вища юридична освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Провідний спеціаліст загального відділу з питань організаційної роботи, звернень громадян та забезпечення діяльності виконавчого комітету

Основні кваліфікаційні вимоги:

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам  і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної  комісії такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка  П-2 ДС з додатками;

3. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

4.Копія паспорта громадянина України (всі сторінки);

5.Копія реєстраційної картки платника податків;

6.Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту (диплом та додатки);

8. Копія документа, що засвідчує рівень володіння державноїю мовою;

9. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

10. Згода на збір та обробку персональних даних.

Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом селищної ради за адресою: смт.Розівка, вул. Каштанова, 14, каб.1, тел. (06162)99-0-65.

Прийом заяв до 24 грудня 2021 року включно.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ
для проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у Розівській селищній раді