Розівська селищна рада (офіційний веб-сайт)
Пологівський район Запорізька область

Оголошується конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Розівська районна лікарня» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області

Дата: 25.11.2021 16:47
Кількість переглядів: 300

Фото без опису

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення сесії  від 02.11.2021 № 136  «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  КНП «Розівська районна лікарня» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області» із змінами, рішення сесії  від 23.11.2021 № 18 «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Розівська районна лікарня»» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області»

Найменування закладу: комунальне некомерційне підприємство «Розівська районна лікарня»» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області

Скорочена найменування українською мовою: КНП «Розівська районна лікарня» РСР РР ЗО.

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: 70300, Україна, Запорізька область, смт.Розівка, вул. Центральна,122.

Основні напрями його діяльності: забезпечення медичного обслуговування населення шляхом надання йому медичних послуг в порядку та обсязі, встановлених чинним законодавством України.

Статут  Комунального некомерційного підприємства «Розівська районна лікарня» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області, затверджений рішенням  сесії Розівської селищної радии від 24.12.2020 № 23 (додаток 5).

Структура закладу: додаток 6.

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності закладу:

на 2021 рік складають 9 млн. 75 тис. грн., де з бюджету територіальної громади – 2 млн. 807 тис. грн. та з  Національної служби здоров’я України – 6 млн. 18 тис. грн, власні доходи – 250 тис. грн..

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: 
з 26.11.2021 року.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 
24.12.2021 року включно.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 70300, Запорізька область Пологівський район  смт.Розівка, вул. Каштанова, 14  (кабінет 1).

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: 
тел. (06162) 9-90-65.

е-mаіl: rozovka_otg@ukr.net (тема: Конкурс на керівника Розівської районної лікарні).

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі,  подаються в запечатаному вигляді!

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та ін.).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Вимоги до претендента:

вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Охорона здоров'я", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки". У разі освіти у галузі знань "Охорона здоров'я", "Право", "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки" вимагається також наявність вищої освіти (магістерський рівень) у галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування"

Стаж роботи – 5 років на керівних посадах.

– громадянство України;

– вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства (Конституції України, законодавства України з охорони здоров’я, антикорупційного законодавства, інших законодавчих та нормативно-правових актів);

– здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;

– високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

план реформування закладу протягом одного року;

заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Умови оплати праці керівника закладу із зазначенням істотних умов контракту:

Умови оплати праці керівника закладу визначаються:
ст. 97 КЗпП України, ст. 15, 16 Закону про оплату праці, Законом України «Про колективні договори і угоди»

За рішенням органу управління встановлюються надбавки та доплати у відповідності до чинного законодавства.

Істотні умови контракту визначені Типовою формою контракту, затвердженою рішенням сесії  від 02.11.2021 № 136  «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  КНП «Розівська районна лікарня» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області» із змінами.

Дата проведення конкурсу:

30.12.2021 о 10.00 – засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.

20.01.2022 о 10.00 – засідання конкурсної комісії із заслуховуванням конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам – переможця конкурсу.

Місце проведення конкурсу та адреса: адміністративна будівля Розівської селищної ради, зал засідань,  70300, Запорізька область Пологівський район  смт.Розівка, вул. Каштанова, 14.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь