21 листопада - День Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 14:53

« Лиш той життя й свободи вартий, хто

йде щодня за них у бій»

Й.В.Гете

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають один зі знакових днів – День гідності та свободи, який започаткували 13 листопада 2014 року на честь двох важливих подій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Ця дата – вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. В цей день українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, які піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Тому сьогодні, 19 листопада 2021 року напередодні цієї значної події, в закладах культури селищної територіальної громади відбувся ряд заходів: в комунальному закладі «Центр культури і дозвілля» відбувся тематичний захід «Революція Гідності, охрещена кров’ю» на якому присутні згадали, як це було тоді. Працівниками Розівської центральної бібліотеки оформлена книжкова виставка «Україна-країна гідності і свободи». В Розівському краєзнавчому музеї проведено годину пам’яті біля постійно діючої експозиції «Війна за Незалежність». Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих за незалежність і свободу України.

Революція Гідності і Свободи – приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети.