«Спорт для всіх»

Дата: 18.11.2021 10:27

На цьому тижні Розівська селищна рада отримала від Комунальної установи «Централізована бухгалтерія закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» Запорізької обласної ради сумку із спортивним інвентарем та екіпіруванням. Такі сумки передані громадам Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з метою залучення громадян до рухливої активності та реалізації соціального проєкту Президента України «Активні парки-локації здорової України». Тому 18 листопада, сумка була передана координатору вищевказаного проєкту на території нашої громади для подальшого використання інвентарю за призначенням. Очікуємо на офіційне відкриття локації та активність наших мешканців у занятті спортом.