Як приємно отримувати додаткові можливості!

Дата: 12.11.2021 15:36

Всі громади–учасники  Програми розвитку локальних ініціатив 2021, яка проводилась в Розівській селищнай раді  Фондом «Об’єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в Україні в рамках Transition Promotion Program,  окрім реалізації 4 проєктів соціальної дії, отримали приємний додатковий бонус – можливість виготовити профіль території, а саме інвестиційний паспорт  та вітальну листівку громади.

В результаті кропіткої роботи посадових осіб селищної ради та комунальних закладів у зборі інформації, фонду «Об'єднання» у дизайнерському оформленні та друці,  тепер маємо яскраві та компактні брошурки та листівки–візитівки, які в повній мірі інформуватимуть зацікавлених осіб про склад, наповненість нашого краю та спрятимуть створенню позитивного іміджу нашої території!

Велика вдячність всім, хто докладав зусиль до їх створення!

Приємно зазначити, що заходи зі створення іміджу громади є одним з завдань затвердженої Стратегії розвитку Розівської селищної ради на період до 2027 року, яка вже впевнено реалізується протягом 2021 року.