ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ РОЗІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 22.11.2021 11:11

Фото без описуРозівська селищна рада повідомляє, що 03 грудня 2021 року  о 14:30 в приміщенні комунального закладу «Центр культури і дозвілля», за адресою: смт Розівка, вул. Центральна, буд. 92, відбудуться установчі збори Молодіжної ради при Розівській селищній раді.

Увійти до складу Молодіжної ради можуть молоді люди, віком від 14 до 35 років, що постійно проживають на території громади.

Для участі в установчих зборах кандидати на членство в Молодіжній раді мають подати до ініціативної групи такі документи:

- заяву у відповідній формі;

- копію паспорта громадянина України.

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 15 календарних днів до їх проведення.

Підставами для відмови в участі в установчих зборах є:

- невідповідність поданих ними документів, вимогам цього Положення;

- недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах.

Порядок денний установчих зборів:

1. Інформація уповноваженого представника ініціативної групи по формуванню складу Молодіжної ради при Розівській селищній раді Пологівського району Запорізької області про проведену групою роботу.

2. Вибори лічильної комісії установчих зборів.

3. Вибори голови установчих зборів.

4. Вибори секретаря установчих зборів.

5. Вибори членів складу Молодіжної ради.

Заява за встановленою формою приймається відділом освіти, молоді, спорту та культури селищної ради з 09 листопада 2021 року по 18 листопада 2021 року включно, в паперовому вигляді за адресою: смт Розівка, вул. Каштанова, 14, І поверх, каб. № 5 або в електронному вигляді (сканкопії) на E-mail: zhienko_kultura@ukr.net .