АРТУР КРУПСЬКИЙ: ДЯКУЮ ВАМ, ЛІКАРІ! ВИ НАШІ ЯНГОЛИ-ОХОРОНЦІ!

Дата: 27.10.2021 14:39

Фото без описуДорогі лікарі!

Пандемія  коронавірусу  COVID-19  охопила  весь світ, не минувши  нашої країни. Це  є серйозним випробуванням для нас усіх, яке припало на ваші лікарські плечі,  ризикуючи власним здоров’ям та життям заради інших.
Ви щоденно знаходитесь на передовій та ведете нерівну боротьбу з невидимим ворогом – коронавірусною інфекцією. Незважаючи на високий ризик зараження, ви продовжуєте невтомно лікувати людей в умовах пандемії. Від щирого серця дякую вам за професійність та майстерність! Дякую за вашу силу та мужність у порятунку людських життів. Окремо прийміть подяку за те, що незважаючи на невимовне фізичне та моральне навантаження, ви знаходите сили і далі боротися з пандемією.
І вдень і вночі ви поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час ви на цілодобовій сторожі людського життя. Нехай же Господь за вашу мужність пошле міцного здоров’я та сил.

Дякую вам за все! Сьогодні ви наші янголи! Ми з вами, ми віримо у вас!