Тренди бізнесу. Формування ефективної команди в сучасних реаліях

Тренди бізнесу. Формування ефективної команди в сучасних реаліях

26 жовтня (вівторок) 2021, 15:00 – 17:00

Онлайн

Умови ведення бізнесу швидко змінюються, каталізатором змін при цьому виступив COVID-19, штучний інтелект, поширення інформаційних технологій, зміна поколінь та інші фактори.

Приймати рішення в умовах невизначеності на сьогодні є звичною справою. Це нова реальність. І саме тут на допомогу можуть прийти тренди, думки фахівців та підприємців, які уже працюють на пошуком сценаріїв розв’язку проблем.

Запрошуємо на малий форум на тему «Тренди бізнесу. Формування ефективної команди в сучасних реаліях», де разом обговоримо, що змінилось і куди рухаються тенденції.

1. Еспертні виступи:

Секрети високоефективної команди. Від команди зірок до зіркової команди.

Алла Заднепровська, founder & CEO Міжнародної Консалтингової Групи «Живе Діло», авторка і ведуча Інтегральної Коучинг Школи (ACSTH ICF), коуч перших осіб і ТОП-команд.

Професійна фасилітаторка, консультантка з управління, мотиваційна спікерка.

Експертка з теми лідерства, управління бізнесом, стратегічного розвитку, технологій, менеджменту, управління змінами, коучингу, розвитоку особистості.

Мотиваційний профіль члена команди: як це працює?

Наталія  Костюк, психолог, бізнес-тренерка, коуч за програмою ECF, ведуча трансформаційних ігор, членкиня Української асоціації Трансакційного Аналізу, віце-президентка Агенції європейських інновацій.

Понад 7 років займається психологією. До цього часу понад 10 років керувала міжнародними проєктами. Провела понад 100 тренінгів, більше 500 годин психологічних консультацій та коуч-сесій. Розробила унікальний продукт – аудит команд через гейміфікацію. Це буде корисно власникам та керівникам бізнесу, які хочуть реалізовувати свої амбітні цілі.

Авторка 6 онлайн марафонів: «30 днів життєвої трансформації», «Кидаю виклик Собі», «Весняний онлайн марафон Overload/Перезапуск з Наталією Костюк», у яких взяли участь понад 250 учасників.

2. Дискусії, питання-відповіді (1-хвилинні виступи від учасників події) після кожного експертного виступу.

3. Бізнес-кейси:

Кейс #1.Про що не здогадується керівник, формуючи ефективну команду.

Досвід компанії «Арія Моторс».

Іван Бойко, директор компанії «Арія Моторс» (дилер HONDA, HYNDAI, BMW). Досвід розвитку, змінах, вирішенняі проблем, стратегічнихі сесіїй.

Кейс #2. Здібності, знання, компетентність і мотивація. Що потрібно врахувати при створенні команди.

Михайло Ткач, HR Business Partner в SoftServe, експерт зі стратегування та організаційних змін.

Цей виступ присвячений огляду ключових факторів оцінки працівника –  чи буде виконуватись доручена йому/їй робота. Чи достатньо знайти талановиту людину? Чи, можливо, достатньо знайти дуже мотивовану людину? Чи можна знайти ідеального працівника? Спробуємо подискутувати

Зареєструватися>>

Серія малих форумів:

• Подія #1 Тренди бізнесу. Просування бізнесу в інтернеті.
    22 вересня 2021, 15:00-17:00. Деталі та реєстрація
    тут»»
  • Подія #2 Тренди бізнесу. Франчайзинг як інструмент розширення бізнесу.
    28 вересня 2021, 15:00-17:00 Деталі та реєстрація
    тут»»
  • Подія #3 Тренди бізнесу. Рекрутинг персоналу.
    05 жовтня 2021, 15:00-17:00. Деталі та реєстрація
    тут»»
  • Подія #4 Тренди бізнесу. Брендинг-стратегія. Просування бренду.
    12 жовтня 2021, 15:00-17:00. Деталі та реєстрація
    тут»»
  • Подія #5 Тренди бізнесу. Продаж послуг.
    19 жовтня 2021, 15:00-17:00. Деталі та реєстрація
    тут»»
  • Подія #6 Тренди бізнесу. Формування команди в сучасних реаліях.
    26 жовтня 2021, 15:00-17:00. Деталі та реєстрація

Умови участі

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню урядом Федеративної Республіки Німеччина і Європейським Союзом та підтримці GIZ.

Посилання на zoom-кімнату буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку заходу.

Організатори

Захід організовує Клуб Ділових Людей Україна в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.