Засідання виконавчого комітету селищної ради 18 жовтня 2021 року

Дата: 20.10.2021 08:25

18 жовтня 2021 року під головуванням селищного голови Світлани Нестеренко пройшло засідання виконавчого комітету.

В ході засідання опрацьовано 11 питань порядку денного, серед них: про надання дозволів на проведення виїзної торгівлі, про надання дозволів на видалення аварійних дерев, про надання одноразової цільової матеріальної допомоги, про повідомну реєстрацію колективного договору на 2021-2026 роки між адміністрацією і трудовим колективом  Розівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області, про укладення контракту з завідуючою КП «Центральна районна аптека №51» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області, про схвалення Програми «Соціальна підтримка громадян Розівської селищної ради на 2022-2024 роки, про затвердження плану реагування органів управління і сил цивільного захисту Розівської селищної ради з запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій, про перерозподіл видатків.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення.