Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Сільське подвір`я»,

Дата: 12.10.2021 16:03

На черговій сесії Розівської  селищної ради затверджено Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Сільське подвір`я», за якою наші мешканці  через Обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі матимуть змогу отримати пільгові довгострокові кредити для будівництва нових житлових будинків з надвірними приміщеннями, добудови, реконструкції житлових будинків, спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій, купівлі житла, розвитку особистого селянського господарства.

За користуванням кредитом встановлена плата у розмірі трьох відсотків річних. Кредит надається позичальнику відповідно до Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі на термін до 20 років.

Сума кредиту визначається з урахуванням платоспроможності позичальника, але не може перевищувати:

400 тисяч гривень для спорудження нового житлового будинку з надвірними підсобними приміщеннями;

300 тисяч гривень на придбання житла;

250 тисяч гривень для реконструкції житла або добудови незавершеного будівництвом житла;

100 тисяч гривень для спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій, розвитку фермерського чи особистого селянського господарства, придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, насіння та посадкового матеріалу, птиці та тварин, а також на вирішення інших соціальних питань.

Участь нашої громади в програмі «Сільське подвір'я» - це реальна допомога конкретному сільському мешканцю в покращенні його житлових та побутових умов, розвитку власного селянського господарства чи приватного підприємництва.