Цікава пропозиція для суб'єктів підприємництва та осіб, які планують розпочати підприємницьку діяльність!

Дата: 08.10.2021 09:21

Фото без описуБажаєте розширити свої знання про те, як оцифрувати свій бізнес? Прагнете вдосконалити навички створення та ведення онлайн-магазину?

У жовтні 2021 року Програма розвитку Організації Об‘єднаних Націй (ПРООН) в Україні проведе вісім дводенних тренінгів із розвитку навичок електронної комерції. Навчання організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансування Європейського Союзу.

Навчання стане у нагоді не лише досвідченим підприємцям, а й тим, хто лише планує відкрити та активно вести онлайн-бізнес.

Взяти участь у навчанні можуть люди, які офіційно проживають або зареєстровані як внутрішньо переміщені особи (ВПО) у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях.

Участь у тренінгах – безкоштовна.

Дізнатись більше про те, як взяти участь можна тут bit.ly/3EIQie4

Навчання навичкам електронної комерції організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансування Європейського Союзу. Програма повністю відшкодовує на період навчання видатки на проїзд, житло (за потреби), харчування, роздаткові матеріали.

Посилання в ФБ: https://www.facebook.com/UNDPUkraine/posts/4610396962314608

Посилання на сайт: https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/recovery-and-peacebuilding/grant-opportunities-UN-RPP/training-sessions-for-entrepreneurs-on-e-commerce-skills.html

#UNRPP #ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether European Union in Ukraine