Фотофлешмоб: «Найулюбленіші місця громади»

Дата: 07.10.2021 14:26

Осінь набирає обертів і вже необхідно якомога швидше зробити все, що варто б зробити восени! Однією з приємних крутих речей, яку пропонуємо вам встигнути реалізувати до зими  - влаштуйте осінню фотосесіюУ Вас ще немає на аватарці золотистого листя? Потрібно це виправляти. Одягніть щось цікаве та попросіть друзів Вас сфотографувати в улюбленій локації та прийміть участь у фотофлешмобі «Найулюбленіші місця громади»!

Чекаємо від вас фото гарних пейзажів, зон відпочинку чи інших місць, де ви залюбки проводите час з друзями або наодинці. Із отриманих фото буде створено фотоколлаж у вигляді банеру, який займатиме достойне місце в малому залі КЗ «Центр культури і дозвілля», де зараз ведуться роботи по облаштуванню молодіжного центру ініціатив «ROZквіт» та планується його ВІДКРИТТЯ ВЖЕ В ЖОВТНІ!!!

Надсилайте ваші світлини до 20 жовтня 2021 року на електрону адресу rozrckd@ukr.net з зазначенням у темі листа «Фотофлешмоб «Найулюбленіші місця громади»

Вікових обмежень щодо участі у фотофлешмобі – немає.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 0994883241

#СтратегіїДляЛюде