4 жовтня 2021 року – Всесвітній день архітектора!

Дата: 04.10.2021 09:05

Вітаємо начальника відділу містобудування та архітектури Розівської селищної ради

Сергія Коха та всіх, чия діяльність так чи інакше пов’язана з  архітектурою з Всесвітнім днем архітектора

Ви обрали важливу для людства професію, пов’язану зі створенням краси.

Це свято об’єднує  не тільки архітекторів, а й всіх небайдужих до цього великого мистецтва людей.

Саме ви розробляєте документацію, визначаєте територію, розміщуєте будівництво житлових, виробничих та інших об'єктів, формуючи містобудівні ансамблі і ландшафтні комплекси, зони відпочинку для оздоровлення населення, зберігаючи при цьому пам'ятки архітектури і історії, в такий спосіб ви прикрашаєте країну, аби вона мала своє неповторне обличчя.

Бажаємо вам великої творчої наснаги, професійних успіхів, витримки і розуміння, довічної людської вдячності та поваги, щоб ваш високий професіоналізм і самовіддана праця завжди увінчувалися успіхом та приносили задоволення.

Щиро зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя і радості, тепла та достатку. Хай здійсняться всі ваші добрі задуми і наміри, нехай життєва дорога буде щедрою на здобутки, а усі ваші творчі доробки будуть радувати не одне покоління наших з вами нащадків.