Голова Пологівської районної ради привітав ювілярку

Дата: 28.09.2021 16:10

Довгожителі – це жива історія нашого краю. Молоде покоління повинно пишатися їхньою життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламністю перед воєнними лихоліттями, голодоморами та труднощами післявоєнної відбудови.

Нещодавно жителька с. Новомлинівка Сербез Катерина Пантеліївна відсвяткувала свій 90-й День народження. Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Саме з цього приводу сьогодні до ювілярки завітали голова Пологівської районної ради Сергій Калашник, помічник народного депутата України О.С. Пономарьова Володимир Попов та Розівський селищний голова Світлана Нестеренко.

Привітавши чарівну жінку,  Сергій Калашник нагородив ювілярку  Почесною грамотою Пологівської районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в розвиток галузі сільського господарства, побажав міцного здоров’я, довголіття, радості від рідних і близьких, родинного затишку, миру та добробуту.

Гості сердечно дякували Катерині Пантеліївні за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість, вручили квіти та подарунок. Побажали міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.