Від щирого серця вітаємо з 90-річчям!

Дата: 23.09.2021 10:33

22 вересня виповнилося 90 років жительці села Новомлинівка, заслуженому працівнику сільського господарства Сербез Катерині Пантеліївні!

З вітаннями до ювіляра завітали Розівський селищний голова Світлана Антоліївна Нестеренко, голова ради ветеранів Проценко Тетяна Олександрівна, колишній редактор районної газети "Розінформ" Півень Валентина Василівна, голова Новомлинівської первинної організації ветеранів Демяносова Євдокія Костянтинівна.

Сербез Катерина Пантеліївна має 63 роки стажу роботи на посаді керівника в сільських господарствах, носить почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України», депутат Верховної ради УРСР 1980-1985 років,  була нагороджена 2 орденами «Знак пошани» та орденом Трудового Червоного Прапора. Також Катерина Пантеліївна є почесним громадянином Розівського району.

Ваш ювілей — дуже важлива і значуща подія, черговий доказ того, що 90 років — це зовсім не похилий вік. Низький уклін вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління.

Бажаємо, щоб здоров'я не підводило, життєлюбності та оптимізму ніколи не бракувало, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

З ювілеєм!