З Всесвітнім Днем туризму!

Дата: 27.09.2021 08:55

Вітаю з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Хто не задовольняється чужими розповідями, а дивиться на дивовижні речі своїми очима.

Ми пишаємося тим, що в нашій громаді працює гурток з пішохідного туризму від КЗ «Обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради під керівництвом Миколи Рябухи. В гуртку діти мають можливість мандрувати громадою, долати природні та штучні перешкоди, ходити в цікаві походи, приймати участь у змаганнях, випробувати себе як справжні туристи-екстремали. Хотілося б щоб ряди наших туристів не танули, а тільки збільшувались.

Тож бажаю нашим туристам нових відкриттів, цікавих маршрутів і повний рюкзак щастя. Нехай здоров’я дозволяє, життя спонукає до подорожей, а компас долі завжди вказує на добробут та успіх. Цікавих вам подорожей і походів, нових місць і захоплюючих пригод

Селищний голова  Світлана НЕСТЕРЕНКО