Новини футболу

Дата: 21.09.2021 11:50

Фото без опису18 вересня в смт Більмак на стадіоні «Метеор» відбувся фінал Кубка газети «Рідний край». В фіналі зустрілись дублюючі склади команд "Прогрес" (смт Розівка) та команди "Титан" (смт Комиш-Зоря), а також основний склад команди «Прогрес» з командою «Олімп» (Смирновська громада). Нажаль, наші хлопці поступилися суперникам, але ми не засмучуємося, адже наша команда гідно виступила в зазначеному турнірі.

Крім того повідомляємо, що 25 вересня 2021 року о 15 годині на центральному стадіоні смт Розівка, відбудеться чергова гра другого кола Першості територіальних громад, де зустрінеться основний склад команди «Прогрес» з командою «Ураган» (с. Шевченківське).

Бажаємо футболістам команди «Прогрес» перемоги, а вболівальників запрошуємо підтримати нашу команду!