«Село моє – для мене ти єдине»

Дата: 14.09.2021 13:19

Серед степів село моє чудове

Там на світанні запахи медові,

Теплом вітрів овіяні степи,

А в цьому краї народились ми!

Такими теплими словами розпочався святковий концерт, присвячений Дню села, який відбувся в головній оселі Солодководненського старостинського округу біля будинку культури.

Осіннього, вересневого дня око милувало святково-вбране подвір’я: фотозони, виставка робіт нашої майстрині Єфросинії КАСЯНЧИК.

Із привітальним словом та з найкращими побажаннями миру, злагоди, благополуччя до жителів солодководненського старостинського округу звернулися – староста Лідія ШЕПІЛОВА та депутат Розівської селищної ради Ігор ЛОСЄВ.

Святковий настрій глядачам дарували учні Солодководненського НВК, колективи комунального закладу «Будинок дитячої творчості», учасники художньої самодіяльності комунального закладу «Центр культури і дозвілля» та філій Новозлатопільського та Солодководненського сільських будинків культури.

Солодководненські молоді матусі подарували глядачам музичну сценку. Після концерту почалась розважальна програма від «Пані Тамари» .

На святковому подвір’ї безкоштовно частували запашним караваєм, смачним пловом, шурпою, морозивом та солодкою ватою. Також, була організована торгівля чебуреками та шашликами,

Для дітей була розташована розважальна локація з гіркою, батутом та тиром.

На честь свята пролунав святковий салют .

Щиро дякуємо всім учасникам художньої самодіяльності, хто взяв активну участь у проведенні нашого свята та тим, хто допоміг організувати і створити ту красу, яка була на святковому подвір’ї. Також, хочемо подякувати одноосібникам, які надали грошову допомогу на проведення свята.

Зичемо всім міцного здоров’я, миру і злагоди!