День визволення Розівщини від нацистських загарбників

Дата: 14.09.2021 13:14

13 вересня 2021 року в Розівській територіальній громаді пройшли заходи, присвячені 78-й річниці визволення від німецько-нацистських  загарбників.

Сьогодні ми відзначаємо знаменну дату – День визволення Розівщини від нацистських загарбників. Цього дня ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив свою землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи рідний край від нацистських окупантів.

78 років тому, восени 1943 року, наші батьки і діди остаточно звільнили Розівщину від фашистської навали, але, і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Сьогодні усі ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто склав голови у цій жорстокій боротьбі. Велика шана і подяка живим ветеранам, які сьогодні є не тільки свідками великих подвигів минулого, але були і є нагадуванням про те, що жахіття війни ніколи більше не має повторитися.