Новини футболу

Дата: 14.09.2021 09:32

11 вересня 2021 року на центральному стадіоні селища Розівка, відбувся черговий матч другого кола Першості об’єднаних територіальних громад.

Першими зустрiлися футболiсти дублюючих складiв команди "Прогрес" (смт Розівка) та "Алоiнс Бiзон-Тех" (смт Більмак). Юнаки команди «Прогрес» впевнено, з рахунком 9:0 перемогли команду суперників.

Потім настав час гри основних складів команд. З перших хвилин матчу почалася запекла боротьба. Після першого тайму рахунок залишився нічийним 0:0. У 2 таймi нашi хлопцi зiбралися та порадували вболiвальникiв перемогою з рахунком 4:1. Голи у ворота суперників забили:  Антон Каiра, Собкалов Владислав та двічі відзначився Максим Жеребко.

Вітаємо команду «Прогрес» з перемогою!

*****

Нагадуємо, що 18 вересня на стадіоні "Метеор" смт Більмак відбудуться фінальні матчі на Кубок газети "Рідний край". Об 11:00 годині зустрінуться дублюючі склади команди "Прогрес" (смт Розівка) та команди " Титан" (смт Комиш-Зоря). А о 12:00 годині основний склад команди «Прогрес» зіграє з командою «Олімп» (Смирновська громада).

Вболівальників запрошуємо підтримати улюблену команду, а нашим хлопцям бажаємо перемоги!