Перевірка виконаних робіт з капітального ремонту фасаду будівлі КЗ «Розівська мистецька школа»

Дата: 10.09.2021 11:22

Фото без опису Фото без опису

9 вересня 2021 року робоча комісія у складі селищного голови Світлани Нестеренко, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Олени Тислицької, начальника відділу містобудування та архітектури селищної ради Сергія Коха, директора КЗ «Розівська мистецька школа» Оксани Комар, депутатів селищної ради Володимира Поворозника та Миколи Семенова провели перевірку виконаних робіт з капітального ремонту фасаду будівлі КЗ «Розівська мистецька школа».

Комісією зроблено аналіз об’єму виконаних робіт. Також було виявлено певні недоліки, на які вказано комісією виконавцю робіт та сплановано заходи по їх усуненню.