Щодо оздоровлення дітей пільгових категорій

Дата: 07.09.2021 09:40

Фото без описуЗа кошти бюджету Розівської селищної територіальної громади на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки у 2021 році згідно «Програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, ґендерної політики та протидії торгівлі людьми на території Розівської селищної ради на 2021-2023 роки» з 09.08.2021 по 29.08.2021 у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Лазурна радуга», який знаходиться в смт. Кирилівка Запорізької області на узбережжі Азовського моря, було оздоровлено 13 дітей наступних пільгових категорій:

- 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- 5 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- 1дитина, зареєстрована як внутрішньо переміщена особа з тимчасово окупованої території України або районів проведення антитерористичної операції;

- 1 дитина з багатодітної сім’ї;

- 2 талановиті та обдаровані дитини – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань.

З бюджету громади на придбання путівок для оздоровлення дітей у 2021 році  рішенням сесії було виділено 176 тис. грн. (в тому числі 20 тис. грн. на організацію перевезення до оздоровчого закладу та у зворотньому напрямку). Загальна сума придбання 13 путівок склала 155 883 грн., вартість однієї путівки –

11 991 грн.

Також ще двох дітей пільгових категорій (талановиті та обдаровані діти, переможці міжнародних конкурсів, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань) з 30.05.2021 року по 19.06.2021 року було оздоровлено в ДП «УДЦ Молода гвардія» (м. Одеса), з частковою оплатою батьків у розмірі 30 відсотків від вартості путівки (70% за рахунок державного бюджету) та двох дітей (діти з багатодітної сім’ї) з 17.08.2021 по 06.09.2021 були оздоровленні у ДЗОВ «Соколята» (Львівська область, Самбірський р-н, м. Хирів)  100% за рахунок державного бюджету.