ФУТБОЛ

Дата: 07.09.2021 08:19

04 вересня 2021 року відбулися другі півфінальні матчі Кубка газети «Рідний край». В с. Білоцерківка дублюючий склад місцевої команди «Зірка» приймав юніорів команди «Прогрес» (смт Розівка). Гра завершилася з нічийним рахунком 1:1, але за сумою двох матчів 1:7 на користь юнаків команди «Прогрес». Отже, 18 вересня 2021 року, на стадіоні «Метеор»     (смт Більмак), наші хлопці зустрінуться у фіналі з дублюючим складом команди «Титан» (смт Комиш-Зоря). Початок матчу о 11.00 год.

Цього ж дня основний склад команди «Прогрес» (смт Розівка) свій другий півфінальний матч зіграв на виїзді з командою «Дружба» (с. Благовіщенка). Наші хлопці виграли з рахунком 1:5 (2:6 – за сумою двох матчів) і також вийшли у фінал. Остаточний володар Кубку серед основних складів визначиться 18 вересня 2021 року на стадіоні «Метеор» (смт Більмак) у фінальному матчі між командами «Прогрес» (смт Розівка) та «Олімп»  (с. Смирнове). Початок матчу о 12.00 год.

Бажаємо футболістам команди «Прогрес» перемоги, а глядачів запрошуємо підтримати нашу команду!

Крім того повідомляємо, що 11 вересня 2021 року на центральному стадіоні смт Розівка, команда «Прогрес» в рамках першого туру другого кола Першості територіальних громад прийматиме команду «Алоінс-Бізон-Тех» (смт Більмак). Початок матчів: 14.00 год. – дублюючі склади команд; 15.00 – основні склади команд.