Радісно відсвяткували День села Кузнецівки!

Дата: 06.09.2021 16:24

Фото без опису05 вересня 2021 року День села радісно та весело відсвяткували мешканці Кузнецівського старостинського округу.

На святковий концерт завітали не лише односельці, а й гості довколишніх сіл, щоб разом відсвяткувати важливе для села свято.

З уст старости Кузнецівського старостинського округу Надії ДЕРНОВОЇ звучали щирі побажання розквіту для села та слова подяки всім присутнім та тим, хто долучився до підготовки та проведення свята. Також, у своїх словах вітання староста відзначила, що без жителів та їх любові до рідної землі неможливе існування села.

Традицією на День села стало відзначення та нагородження жителів у різних номінаціях. Цінні подарунки отримали:

Ювіляри цього року 80 та 85 років: Надія БУЗИНКО, Неля НЕКРАСОВА, Ольга ШАЙДА, Василь БІЛОУС, Катерина ПРОЦЕНКО, Володимир ЗАРЕЦЬКИЙ, Віталій ПОДРЄЗ, Ганна ДЕМ’ЯНЕНКО, Гурій ЛОМКО, Моніка БУТКОВА, Степан КРЕЦУЛ;

Іменинниця цього дня: Марія ШАЙДА;

Багатодітні родини: Ігоря ПОДРЄЗА, Тетяни ДУХІНОЇ, Ірини КОМАР;

Мати-героїня: Реня ПОЛІЩУК;

Першокласники: Дар’я ОСКОЛКОВА та Данило РОЖЖЕНКОВ;

Учасники АТО: Андрій БАТИЧКО, Олексій КОЛБІН, Сергій КОМАР, Василь ЛОМАКІН;

Сім’я загиблого в Афганістані: Катерина БАТИЧКО;

Учасники війни: Сергій БУТКОВ, Іван ЯЛОВЕЦЬ, Віра КАРНАУХ;

Рукодільниці: Тетяна ХВОСТИК, Ірина РЕМИГА, Наталя КВІТКОВСЬКА, Моніка БУТКОВА.

Учасники художньої самодіяльності Будинку дитячої творчості та Центру культури і дозвілля порадували присутніх чудовою концертною програмою. Діловод Лариса ЛАЗАРЕНКО провела веселі конкурси та вручила переможцям призи.

Біля сільського клубу було організовано розважальну зону для дітей. Там встановили батут, де дітлахи безкоштовно стрибали до пізнього вечора.

Мешканців та гостей села частували смачною, звареною на вогні кашею та шурпою.

Після закінчення урочистої частини на кузнецівців чекав сюрприз –виступ Аматорського народного вокально-інструментального ансамблю «Апрель» із села Старченкове. Свято продовжилось запальною дискотекою під живу музику.

Наприкінці свята, небо над Кузнецівкою «розфарбував» святковий салют.

Свято всім сподобалося та надовго залишило приємні спогади у душах мешканців села Кузнецівка.