Послуги мобільного сервісного центру МВС у відділі «ЦНАП» Розівської селищної ради.

Дата: 02.09.2021 16:27

Фото без опису   Фото без опису

Сьогодні, 2 вересня, мешканці Розівської громади мали змогу отримати послуги мобільного сервісного центру МВС у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Розівської селищної ради. За отриманням адміністративних послуг звернулось 11 осіб.

Розширення географії надання послуг сервісних центрів МВС стало можливим завдяки реалізації підписаних узгоджених рішень про співпрацю. Наша спільна мета - зробити послуги більш доступними та комфортними для громадян.

До відома мешканців громади, здійснити попередній запис для отримання послуг мобільного сервісного центру можливо за адресою: смт.Розівка, вул.Зелена, 13 або за телефоном: 99-0-19.