Формування пропозицій щодо переліку пріоритетних інфраструктурних проєктів та заходів екологічної спрямованості для фінансування у 2022 році

Дата: 02.09.2021 16:24

Фото без описуЗ метою формування пропозицій щодо переліку пріоритетних інфраструктурних проєктів та заходів екологічної спрямованості для фінансування у 2022 році за рахунок коштів обласного бюджету відбулась робоча нарада під головуванням селищного голови.

За умовами Регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об'єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на період до 2024 року можуть бути реалізовані проєкти з будівництва та реконструкції об'єктів соціальної та інженерної інфраструктури, екологічні заходи. На нараді обговорені основні пріоритетні проєкти  та пропозиції, які мають максимальний ефект (соціальний, економічний або екологічний) на розвиток Розівської громади та включені до Стратегії розвитку Розівської селищної ради на період до 2027 року. За результатами сформовано відповідний перелік, який буде представлений на захисті проєктів в Запорізькій обласній державній адміністрації.