ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 28.08.2021 11:50

Фото без описуШановні жителі  Розівської громади!

29 серпня вся Україна відзначатиме День Пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі   за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність   Украни.

В цей день схиляємо голови   в низькому поклоні перед воїнами - захисниками, які зараз знаходяться на передовій і беруть участь в ООС. Саме завдяки їм ми з вами спимо спокійно, живемо повноцінним мирним життям.

Хочу висловити щирі співчуття та висловити глибоку повагу сім'ям загиблих захисників.

Адже їхні сини та доньки своїми грудьми затулили нашу рідну Батьківщину та нас з нами.  Ми завжди будемо пам'ятати їхній подвиг, їхню самопожертву та справжній патріотизм!

Нехай пам'ять про загиблих живе у наших серцях вічно! А нашим патріотам, які боронять  суверенітет  і незалежність нашої держави на Сході України в даний час, побажаємо міцного,  богатирського  здоров'я, тиші на бойових рубежах та якнайшвидшого закінчення військових дій.

З повагою селищний голова

Світлана НЕСТЕРЕНКО