ПОДАРУНКИ ШКОЛЯРАМ

Дата: 18.08.2021 14:01

Фото без опису Фото без опису

Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» в рамках проєкту Естонської Ради у справах біженців, надали  благодійну допомогу для підготовки дітей до школи сім’ям внутрішньо-переміщених осіб, які опинились в складних життєвих обставинах.  Розівською селищною радою до благодійного фонду «Єдність» за майбутнє» були надані відповідні документи сімей внутрішньо-переміщених осіб, які опинились в складних життєвих обставинах, проживають на території нашої громади та мають дітей шкільного віку.

Маємо гарний результат. 17 серпня 2021 року представниками Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє» у приміщенні селищної ради було вручено 9 сім’ям, які проживають на нашій території, 10 шкільних наборів - по 1 набору на 1 школяра (рюкзак та шкільні приладдя).

Дуже вдячні Фонду за співпрацю та підтримку! Допомога зажди доречна та приємна.